وکیل دعاوی کیفری

وکیل احمدی از جمله وکلای پایه یک دادگستری و وکیل دعاوی کیفری با سابقه فعالیت طولانی میباشد و آماده ارائه کلیه خدمات حقوقی و کیفری از جمله مشاوره‌ و قبول دعاوی کیفری به متقاضیان گرامی میباشد. وکیل عبدالله احمدی متخصص دعاوی کیفری میباشد و با توجه به تجربه و سابقه خود امکان محقق شدن نتیجه در کوتاه ترین زمان را میسر نموده است.

وکیل دعاوی کیفری به وکیلی گفته میشود که در رابطه با هر موضوع کیفری بوجود آمده مسلط باشد و توانایی لازم در ارائه دفاعیات لازم و بطور کلی حل و فصل نمودن پرونده را داشته باشد. وکیل و متخصص دعاوی کیفری به زبان ساده تر در واقع به وکیلی گفته میشود که متناسب با تخصص و توانایی خود در زمینه جزایی و همچنین کیفری و البته تجربه در قبول دعاوی کیفری و تسلط بر قوانین آن میتواند در موضوعاتی همچون خیانت و قتل، امانت، فروش مال غیر، کلاهبرداری، سرقت، فوت در حوادث رانندگی، ضرب و جرح، نزاع، دیه، جعل اسناد، توهین، تجاوز به عنف، تهدید، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، مواد مخدر و از این دست جرائم اعلام و طرح شکایت کند.

وکیل دعاوی کیفری

مشاور دعاوی کیفری

بهره مندی از وکیل و یا مشاور دعاوی کیفری پایه یک نه تنها یک ضرورت به شمار میرود بلکه میتواند بهترین نتیجه را نیز به همراه داشته باشد. متخصص دعاوی کیفری در موارد مختلفی مانند طرح شکایت، نوع شکایت، زمان شکایت، لایحه دفاعیه، اظهار نامه، شکواییه را به گونه ای تنظیم میکند که بیشترین تاثیر را بر روی سرنوشت پرونده داشته باشد.

از آنجایی که هر دعوای کیفری را تنها یک و یا دوبار میتوان مطرح نمود وجود وکیل دعاوی کیفری کاملا ضروری محسوب میشود زیرا در صورتی که دعوا به اشتباه مطرح گردد منجر به از دست رفتن حق خواهد شد و خسارت هایی را در پی خواهد داشت که به راحتی جبران نمیشوند. قبول دعاوی کیفری توسط مشاور و متخصص دعاوی کیفری این مزیت را ایجاد خواهد کرد تا پرونده در بهترین شکل ممکن و کمترین زمان به نتجیه بسیار خوبی دست یابد و هیچ حقی از شما ضایع نگردد.

 1. علیه اشخاص حقوقی: ماده 67 قانون مبارزه
 2. علیه افراد یا اشخاص سازمان یافته و افراد حرفه‌ای: ماده 28 قانون مبارزه
 3. قاچاق کالا و انسان:
  • ماده 113 قانون امور گمرکی (22/8/1390)
  • مواد 18 الی 24 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز (3/10/1392)
  •  اصلاحی در محاکم انقلاب اسلامی و تعزیرات حکومتی مواد 42 و 50 قانون مبارزه (21/7/1394)
 4. مرتبط و جعل اسناد مثبته گمرکی:
  • مواد 33 الی 36 قانون مبارزه
  • مواد 116 و 117 قانون امور گمرکی (22/8/1390)
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :