وکیل دعاوی گمرکی

وکیل عبدالله احمدی به عنوان یک وکیل پایه یک و وکیل دعاوی گمرکی و همچنین وکیل دعاوی کیفری با سابقه توانسته پرونده های متعددی را در طول سالها فعالیت خود در کوتاه ترین زمان و همچنین با بر آورد کم ترین هزینه و البته با بهترین نتیجه به انجام برساند.

گمرک کشور ما سازمان و یا بهتر است بگوییم ارگانی دولتی میباشد که تحت نظارت سازمان امور اقتصادی فعالیت میکند و بر همین اساس هر گونه مشکل ایجاد شده میان این سازمان و افرادی که قصد واردات و صادارات کالا را دارند باید بر اساس رعایت ضوابط و قوانین حقوقی حل و فصل گردد. برای حل و فصل نمودن مشکلات پیش آمده باید از یک وکیل دعاوی گمرکی کمک گرفته شود. تنها یک وکیل دعاوی گمرکی میتواند با توجه به دانش و تجربه کاری بالای خود در حل مشکلات این چنینی موفق ظاهر شود. مشاور و متخصص دعاوی گمرکی میتواند بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند در صورتی که هر اقدامی بدون تخصص و دانش کافی نه تنها در رفع مشکل توفیقی ایجاد نخواهد کرد بلکه ممکن است به ضرر شما نیز تمام شده و هزینه آن جبران ناپذیر باشد.

وکیل دعاوی گمرکی

مشاور دعاوی گمرکی

یکی از مشکلاتی که همواره وارد کنندگان و یا صادر کنندگان کالا با آن دست و پنجه نرم میکنند طولانی شدن زمان حل و فصل مشکل بوجود آمده میباشد. هر چه زمان بر طرف نموده مشکل ایجاد شده با گمرک طولانی تر شود مطمئنا به ضرر شاکی تمام خواهد شد و هزینه های زیادی را با توجه به عدم صادارت و واردات کالای خود مواجه خواهد شد.

اما با بهره مندی از خدماتی که وکیل دعاوی گمرکی ارائه میدهد این زمان تا حد زیادی کاهش خواهد یافت و روند صادارت و واردات تسریع خواهد شد. وکیل دعاوی گمرکی بعنوان یک وکیل پایه یک با توجه به اینکه تجربه زیادی در این زمینه دارد میتواند روند حل و فصل پرونده را تا حد زیادی کوتاه کند.

وکیل عبدلله احمدی که وکیل دعاوی گمرکی با تجربه ای میباشد و به خوبی با روند قانونی و حقوقی آشنایی دارد میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات ایجاد شده را مرتفع ساخته و مزایای زیادی از جمله حصول نتیجه بهتر در کنار کوتاه تر شدن زمان برای شما حاصل شود.

 • وکالت شرکت در کمیسیون‌های بدوی و تجدید نظر قانون امور گمرکی راجع به رسیدگی به اختلافات گمرکی:
  1.  مواد 144 الی147
  2.  شکایت در دیوان عدالت اداری (تبصره 4 ماده 147) و تبصره 2 ماده (16) قانون دیوان عدالت اداری (30/9/1390)
 • قبول دعاوی کارگزاران گمرکی:
  1.  بند 7 ماده 247 قانون مالیاتی (31/4/94)، تحت عنوان (جرم مالیاتی)
  2.  مواد 114 و 129 قانون امور گمرکی
 • قبول ادعا راجع به استرداد عین کالای برائت یافته از انتساب جرم قاچاق یا قیمت (نه بها) یوم الاداء ماده (54) قانون مبارزه
 • قبول دعاوی راجع به حدود مسئولیت صاحب کالا و کارگزار گمرکی:
  1. تبصره 2 ماده 5 قانون گمرکی و تبصره 2 ماده 39 آن
  2. مواد 136 و 137 و 11 قانون ماده 184 آیین نامه اجرایی قانون گمرکی
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :