درباره عبدالله احمدی

10 / 10
از 3 کاربر

عبدالله احمدیعبدالله احمدی از وکلای پایه یک و برجسته کشور با پروانه وکالت ۱۲۲۸ و با سالها سابقه فعالیت میباشد و خدمات بسیار زیادی را تا کنون در زمینه امور گمرکی و همچنین قاچاق کالا ارائه داده است. عبدالله احمدی کارنامه درخشانی در طی سه دهه فعالیت خود در نظام گمرکی، پانزده سال مدیریت در پست مدیریت در تهران، معاونت صادرات ارزش و حقوق و فنی، مدیریت و کارشناسی دفتر حقوقی گمرک و قبول دعاوی مدنی و کیفری را به خود اختصاص داده است.

در کنار تجربیات عملی وکیل احمدی بعنوان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد گمرکی و همچنین متخصص در امور قاچاق کالا و ارز و موضوعات گمرکی باید به تالیفات صورت گرفته توسط وی نیز اشاره نمود:

  • صاحب تالیفات در موضوعات قاچاق و امور گمرکی
  • تقلب قاچاق کالا و ارز، جرم قاچاق، حقوق بیمه گری و گمرکی

یکی از بهترین تالیفات وکیل احمدی در طول مدت زمان فعالیت خود تالیف قاچاق کالا و انسان میباشد که بعنوان اولین اثر در این زمینه شناخته میشود. این تالیف به همراه تالیف دیگر در زمینه دانشنامه حقوق گمرکی منطبق بر نظر و تعریف سازمان جهانی گمرگ به فارسی و انگلیسی به چاپ رسیده است و این تالیفات به خوبی نشان دهنده اشراف علی عبدالله احمدی بر حوزه امور گمرکی و همچنین قاچاق کالا میباشد.

مشاوره حقوقی و امور گمرکی از پیچیده ترین امور حقوقی

یکی از پیچیده ترین امور حقوقی امور گمرکی و قاچاق کالا میباشد که برای حل و فصل آن وکیل باید اشراف کاملی به آن داشته باشد. از حوزه هایی که یک وکیل باید به آن اشراف کامل داشته باشد میتوان به ترخیص کالا، تخلفات صورت گرفته در امور گمرکی و همچنین آیین رسیدگی، خسارت های مادی قبل از مطالبه در ایام توقف قانونی کالا در امکنه گمرکی، تکالیف اشخاص و اظهار کنندگان، تقلبات بانکی و حمل و نقل، بیمه گمرکی و موضوعات خارج از پوشش بیمه ای نظیر کلیه مسئولیت های جزائی، سرقت های ساختگی و جعل اسناد مثبته گمرکی، آسیب شناسی های سازمانی و دیگر موارد اشاره نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :